Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

04 червня 2019 | 13:17

4 червня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер освіти та культури.

Так, під час прийому до Анатолія Бабічева звернулися педагогічні працівники однієї зі шкіл Харківського району з проханням сприяти придбанню спеціалізованого класу для загальноосвітньої школи, де вони працюють.

«Наша школа відноситься до сільської місцевості, понад 100 дітей - на підвезенні. Вони настільки активні та хочуть все знати, - сказав один із заявників. – Дуже хочеться покращити для наших дітей умови навчання».

За словами заявників, школа неодноразово показувала високі результати, та її учні ставали переможцями у різноманітних змаганнях.

«За останні три роки ми активно встановлюємо спеціалізовані класи у навчальних закладах, їх вже понад 200 по всій області, – відповів заявникам заступник голови ХОДА. - Це питання буде обговорено з керівництвом району. Адже для виділення коштів на придбання класу для школи необхідну документацію повинні зібрати представники РДА».

Також на особистий прийом громадян звернувся представник «Союзу десантників Харківщини» з проханням сприяти виділенню приміщення для установи.

Ці та інші питання, які були озвучені під час прийому громадян, заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.


Теги: бабічев прийом освіта

Поділиться:Схожі новини