Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В Удянській школі на Золочівщині реконструюють їдальню

В Удянській школі на Золочівщині реконструюють їдальню

З ходом робіт ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочого візиту в район 31 травня.

Роботи з реконструкції будівлі їдальні проводяться за кошти обласного бюджету. Вони розподілені на 2018-2019 роки. На даний момент на об’єкті проведено демонтаж пластика, дранки, підлоги, виконана детоніровка підлоги. У будівлі прокладено каналізацію. Також вже закуплено вентиляційне обладнання, антисептик, матеріали для облаштування котельні, кухонне та столове обладнання. Закінчено оздоблювальні роботи у кухні та їдальні.

«Соціальна сфера – пріоритет, визначений головою ХОДА Юлією Світличною. Лікарні та школи – це ті об’єкти, які в першу чергу необхідно приводити до належного стану, щоб жителі області отримували послуги в комфортних умовах», - сказав Євгеній Шахненко.

Заступник голови ХОДА поставив перед керівництвом району та підрядником задачу – завершити роботи до початку нового навчального року, щоб діти могли харчуватися в комфортних умовах.

Також, перебуваючи в районі, Євгеній Шахненко завітав до Золочівського ліцею №1, де взяв участь у святі Останнього дзвоника. Він привітав випускників від імені Юлії Світличної та побажав їм успіхів на обраному шляху.

Теги