ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові обговорили результати першого етапу Програми сприяння малому і середньому підприємництву

31 травня 2019 | 17:49

Ця програма запрацювала у Харківській області у 2016 році й триватиме до 2020 року.

За словами директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрія Колоса, наразі кількість підприємств галузі від загальної кількості складає майже 95%.

«Станом на 1 січня 2019 року на Харківщині зареєстровано понад 23 тис. підприємств малого та середнього бізнесу. При чому за рік динаміка зростання кількості підприємств склала 15%. Також кількість ФОПів - 149 тис., за рік їхня кількість зросла на 30%», - надав дані Андрій Колос.  

Також він повідомив, що станом на сьогодні в області підтримку малому та середньому бізнесу надають фінансові установи, фонди підтримки, громадські об’єднання, компанії, фонди, бізнес-центри та інші установи, яких нараховується понад 1 тис. 200 суб’єктів.

«У рамках реалізації програми здійснено проект «Новий відлік», який реалізувався в райцентрах області – це проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів, у тому числі для переселенців та воїнів АТО (ООС), - підкреслив Андрій Колос. - Запущено проект «Інтернет-дайджест «Бізнес-інформ». Реалізується програма для управління середнього бізнесу спільно з німецькими партнерами. Крім того, в Харківській області започатковано проект з безвідсоткового кредитування».  

Також директор департаменту зазначив, що в цьому році розпочав роботу новий проект з розвитку IT-кластеру. Так, будуть діяти дві програми, одна з яких популяризуватиме галузь для дітей.

«У минулому році було запущено проект за ініціативи Асоціації приватних роботодавців – Тиждень підприємництва, це дозволить отримати підприємцям міжнародну практику навчання, - підкреслив Андрій Колос. – У цілому вважаю, що ми плідно працюємо на вершинах трикутника «влада-громада-бізнес».  

Фото

Теги: колос

Версія для друку Поділиться:


Вверх