Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Напередодні Дня захисту дітей Михайло Черняк відвідав юних пацієнтів ОДКЛ №1

Напередодні Дня захисту дітей Михайло Черняк відвідав юних пацієнтів ОДКЛ №1

Він привітав дітей зі святом та оглянув оновлені приміщення будівлі лікувального закладу.

Заступник голови ХОДА передав маленьким пацієнтам та колективу головної дитячої лікарні регіону вітання від очільниці області Юлії Світличної.

«Вітаю вас з прийдешнім святом. Хочу побажати усім нам яскравого сонця та мирного неба над головою. Бажаю маленьким пацієнтам швидкого одужання й не затримуватись у цих стінах», - звернувся до присутніх Михайло Черняк.

Він зазначив, що за останні роки для покращення матеріально-технічної бази Обласної дитячої клінічної лікарні №1 було зроблено багато.   

«Хочу наголосити, що ми й надалі будемо продовжувати це робити в такому ж темпі - будемо оснащувати, ремонтувати та відбудовувати, щоб поліпшувати умови перебування дітей, батьків та умови праці для лікарів. Так, у цьому році лікарня додатково отримає сучасне обладнання, завдяки якому дітям буде надаватися якісна медична допомога», - сказав заступник голови ХОДА.  

Крім того, Михайло Черняк подякував за щоденну працю колективу лікарні та її очільниці. Він нагадав, що щорічно заклад відвідує понад ста тисяч родин з Харківської області.

Головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Оксана Піонтковська відзначила допомогу, яку надає ХОДА в обладнанні та ремонті будівлі.

«Ми зробимо все, щоб діти вийшли від нас з посмішкою. Наразі ми лікуємо не тільки в палатах, але й арт-терапією. Це свято для вас, шановні діти!», - наголосила Оксана Піонтковська.