ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

1 червня у Харкові відбудеться ярмарок вакансій «Вчись та працюй в Україні»

31 травня 2019 | 10:52

Відвідувачам пропонуватимуть роботу майже 20 компаній.

Захід, що організований Харківським обласним центром зайнятості та Харківським міським центром зайнятості за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, відбудеться поблизу Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка (вул. Сумська, 25).

«Серед роботодавців - великі виробничі підприємства, IT-компанії, торговельні мережі, підприємства легкої, харчової та металообробної промисловості, такі як: АТ «Турбоатом», ПАТ «Харківський завод «Світло шахтаря», ТОВ «Інформаційно-технічний центр «Професіонал», Регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», ПрАТ «Філіпп Моріс Україна», ТОВ «Весільна компанія «Домінісс», ДПзІІ «Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля» та інші», - повідомляють у Харківському обласному центрі зайнятості.

За їх інформацією, на заході роботодавці представлять понад 400 вакансій, проведуть майстер-класи та демонструватимуть свої вироби. Усі охочі зможуть ознайомитись з базою вакансій Харківської обласної служби зайнятості - а це 4,6 тис. пропозицій роботи у регіоні.

«Для молоді, яка ще не визначилась з напрямком професійної реалізації або має сумніви щодо своїх професійних нахилів, працюватиме система online-тестування. Фахівці служби зайнятості допоможуть скласти резюме та нададуть рекомендації щодо співбесіди з роботодавцем», - повідомляють у центрі.

На заході освітні послуги презентуватимуть і відомі навчальні заклади Харкова. Їх представники проведуть воркшопи в різних галузях науки. Учасники ярмарку вакансій побачать, як створюються комп’ютерні ігри й роботи; відвідають презентацію комп’ютерної програми з логістики; на власні очі побачать процес 3D-моделювання.

Представники Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості для дітей проведуть майстер-класи з приготування кейк-попсів, допоможуть прикрасити пряники кондитерською мастикою, спекти млинці, проведуть модний показ та навчать робити стильні зачіски.

Час роботи: з 9:30 до 12:00

Для уточнення інформації звертайтесь за тел.: (057) 757-52-72, або e-mail: pr@khcz.gov.ua (для преси), 752-34-13, або work@khcz.gov.ua (для роботодавців).

Теги: ярмарок вакансій робота студенти

Версія для друку Поділиться:


Вверх