ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року планують оздоровити понад 160 тисяч дітей соціально незахищених категорій

30 травня 2019 | 16:46

Про це повідомив начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко.

«Згідно з плановими показниками районів та міст області, коштом з усіх джерел фінансування оздоровленням та відпочинком у 2019 році планується охопити 240 732 дитини, або 94,4% від загальної чисельності дітей шкільного віку 7-17 років (254999 дітей), у т.ч. у закладах оздоровлення та відпочинку, розташованих на території області, оздоровлення та відпочинок планують отримати понад 91,5 тисячі дітей», - зазначив Віталій Кириленко.

За його інформацією, із загальної кількості оздоровленням та відпочинком з соціально незахищених категорій планується охопити понад 160 тисяч дітей. На 100 відсотків оздоровленням та відпочинком коштом з усіх джерел фінансування планується охопити дітей, батьки яких загинули у районі проведення АТО (ООС) та при виконанні службових обов'язків або від нещасного випадку на виробництві.

Оздоровленням планується охопити понад 95% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій, рідних дітей батьків-вихователів та прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї; дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи; дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

«Згідно з плановими показниками, у 2019 році Харківська область планує забезпечити роботу 738 закладів, у тому числі 24 стаціонарних дитячих заклади оздоровлення та відпочинку, 695 таборів з денним перебуванням, 18 - праці та відпочинку, 1 наметового містечка», - зазначив Віталій Кириленко.

Коштом обласного бюджету у 2019 році планується оздоровлення понад 7 тисяч дітей пільгових категорій у санаторіях та таборах на узбережжі Чорного моря в Одеській області, узбережжі Азовського моря у Запорізькій області, у Харківській області, гірських районах українських Карпат.

Стан готовності до літньої оздоровчої кампанії 2019 року було обговорено на засіданні обласного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Фото

Теги: оздоровча кампания діти

Версія для друку Поділиться:


Вверх