ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області будуватимуть та реконструюватимуть ще понад 60 об’єктів

30 травня 2019 | 15:26

Голова ХОДА Юлія Світлична підбила підсумки засідання ХХ сесії Харківської обласної ради.

Керівник області відзначила, що під час сесії прийнято низку важливих для розвитку регіону рішень. Зокрема – розширено перелік об’єктів будівництва та реконструкції, що включені для фінансування в рамках Програми соціального та економічного розвитку Харківської області (до 5-ї частини програми додали ще понад 60 об’єктів).

«Також було профінансовано ті об’єкти, які вже були в програмі. Ми ще більше ремонтуватимемо закладів освіти й охорони здоров’я. У переліку також є об’єкти сфери житлово-комунального господарства та проекти програми «Енергія світла», - відзначила Юлія Світлична.

Вона також повідомила, що під час сесії прийнято рішення щодо виділення додаткового фінансування для будівництва обласного онкологічного комплексу.

«Ми знаємо, скільки людей хворіють на рак на Харківщині, тому створюємо якісні умови для тих, хто лікується, та тих, хто лікує. Зараз будівництво онкологічного комплексу проходить відповідно до графіків, які були встановлені. На минулих сесіях ми вже виділяли кошти на ці цілі, проте, звичайно, ще не в повному обсязі. Потроху збільшуємо фінансування, не забираючи кошти в інших галузей, щоб усі потреби області були враховані. Розраховуємо на те, що буде фінансування з державного бюджету – відповідні пропозиції ми надали. Також просимо Міністерство охорони здоров’я, щоб вони врахували можливість оснащення центру новим обладнанням», - розповіла Юлія Світлична.

Фото засідання ХХ сесії Харківської обласної ради

Фото

Теги: сесія світлична підсумки

Версія для друку Поділиться:


Вверх