ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Дергачах створять новий парк

30 травня 2019 | 11:20

У Дергачах створять новий парк

Рішення щодо виділення коштів на цей проект з обласного бюджету прийняли під час пленарного засідання ХХ сесії Харківської обласної ради.

Фінансування передбачено для реконструкції скверу відпочинку по провулку Парковий у м. Дергачі.

Підтримати місцеву громаду в питанні створення зони відпочинку пообіцяла голова ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки на Дергачівщину 24 травня.

«Проект будівництва парку в місті Дергачі передбачатиме 2 пускові комплекси. Виділене фінансування дозволить у поточному році ввести в експлуатацію перший пусковий комплекс», - повідомили в Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

За інформацією фахівців Департаменту, договір на розробку проектно-кошторисної документації вже складено, проектанти виїздили в Дергачі та спілкувалися з місцевим населенням з приводу облаштування парку. Побажання жителів будуть враховані у проекті.

Так, при створенні зони відпочинку передбачено упорядкування території, встановлення сучасного освітлення, влаштування сцени, будівництво спортивної зони та спеціального майданчика для воркауту й роликодрому, який взимку ставатиме ковзанкою. Також планують удосконалити скеледром, який розпочав роботу в Дергачах торік.

Фото засідання ХХ сесії Харківської обласної ради

Теги: сесія створення парку дергачі

Версія для друку Поділиться:


Вверх