ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили хід весняної призовної кампанії 2019 року

28 травня 2019 | 15:55

У ХОДА обговорили хід весняної призовної кампанії 2019 року

Селекторна нарада, що була присвячена цій темі, відбулась 28 травня під головуванням заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

Розпочинаючи захід, Олександр Скакун відзначив голів призовних комісій Куп’янського та Первомайського районів, а також міську призовну комісію міста Первомайський.

«Вище перераховані вже станом на сьогодні виконали планове завдання з весняної призовної кампанії 2019 року на 100%», - сказав заступник голови ХОДА.

Військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін на початку доповіді про хід призову на території Харківщини передав відзнаку Міністра оборони України - медаль «За сприяння Збройним силам України» - директору Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексію Максимову.

«Планове завдання для Харківської області – 1512 призовників. Станом на 27 травня районними та міськими комісіями призначено 1140 призовників, що складає всього 75,4% від планового завдання», - зазначив Юрій Калгушкін.

За його інформацією, в області триває оповіщення та проходження медичних комісій призовниками.

Також під час наради обговорили питання участі громадян в охороні громадського порядку та державного кордону України. Про роботу громадських формувань, які беруть участь спільно з Національною поліцією в охороні громадського порядку та державного кордону, доповів директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій Максимов.

Фото

Теги: призов скакун селектор

Версія для друку Поділиться:


Вверх