ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер привітав вірменську діаспору з Днем Республіки Вірменія

28 травня 2019 | 11:44

Урочистості з нагоди свята відбулися 27 травня у ХНАТОБі.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови ХОДА передав вітання від керівника області Юлії Світличної.

«У першу чергу я хочу привітати весь вірменський народ з національним святом - Днем Республіки Вірменія. Харківську вірменську діаспору я також хочу привітати зі ще одним святом – 10-річчям заснування Вірменського освітньо-культурного центру імені Генріха Алтуняна та 10-річчям зразкового ансамблю пісні та танцю «Аракс», - сказав Марк Беккер.

Він також зазначив, що подібний освітньо-культурний центр - це не лише місце, де вивчаються національна мова, традиції та культура, а й місце, яке пов’язує вірменів зі своєю Батьківщиною.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Тигран Сейранян зауважив, що успіх творчого колективу «Аракс» та Вірменського освітнього центру став можливим лише за підтримки місцевої влади.

«У нас багато спільного і дуже великий потенціал у співробітництві як на рівні держав, так і на рівні регіонів, - зазначив Марк Беккер. – За останній рік зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Республікою Вірменія збільшився в 2 рази. Розвиваються взаємини в культурній та освітній сферах».

Під час заходу перший заступник голови ХОДА нагородив працівників Вірменського освітньо-культурного центру імені Генріха Алтуняна почесними відзнаками Харківської ОДА.

Фото

Теги: беккер вірменія ювілей

Версія для друку Поділиться:


Вверх