ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині відзначили 80-річчя післядипломної педагогічної освіти в регіоні

24 травня 2019 | 16:14

Урочистості в Харківській академії неперервної освіти з нагоди ювілею 24 травня відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Післядипломна педагогічна освіта в Харківському регіоні почала свою історію 1 червня 1939 року, коли було створено Обласний інститут удосконалення кваліфікації вчителів.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Бабічев передав вітання від керівника ХОДА Юлії Світличної та побажав подальшого успіху та розвитку.

«Хочу побажати сил, наснаги, ніколи не здаватися і йти тільки вперед, адже все в світі тримається на освіті та знаннях», - зазначив Анатолій Бабічев.

Він наголосив на тому, що Харківщина завжди залишатиметься потужнім освітнім центром України, і в цьому є велика заслуга і Харківської академії неперервної освіти.

Ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Любов Покроєва зазначила, що з обласною владою стосунки налагоджені вже багато років.

«Анатолій Бабічев - це не тільки наш друг та керівник вже багато років, це людина, яка підтримує всі наші ідеї», – сказала Любов Покроєва.

Під час заходу заступник голови ХОДА нагородив колектив академії почесними відзнаками ХОДА.

Довідка. Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» було створено рішенням сесії Харківської обласної ради № 1660-V від 14 квітня 2010 року. Академія є закладом післядипломної педагогічної освіти нового типу; здійснює комплекс освітніх послуг щодо фахового зростання педагогічних та інших працівників, керівників навчальних закладів різних типів, рівнів, форм власності (підвищення кваліфікації, підготовка, перепідготовка, спеціалізація, стажування); проводить науково-дослідну та науково-методичну діяльність з визначення та реалізації політики у сфері дошкільної, загальної, післядипломної освіти, з проблем професійного розвитку фахівців; сприяє впровадженню ідей андрагогіки і акмеології у навчальний процес.

Фото

Теги: бабічев освіта ювілей

Версія для друку Поділиться:


Вверх