ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпочинаємо комплексний ремонт дороги Дергачі – Козача Лопань. Юлія Світлична

24 травня 2019 | 12:38

Під час робочої поїздки до Дергачівського району керівник області ознайомилася з ходом робіт на одній з найпроблемніших доріг області.

«Цього року розпочинається комплексний ремонт дороги Дергачі – Козача Лопань, - повідомила керівник області під час зустрічі з громадою селища Слатине, яким проходить одна з найбільш зруйнованих ділянок цього шляху. - Знаю, наскільки ви зачекалися на цю подію, але й ми багато робили для того, щоб доповідати громаді вже про реальні справи. Цього року ремонтними роботами ваше селище буде охоплено повністю. Наступного року продовжуватимемо. Хід робіт контролюватиму особисто».

Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков відзначив, що дорога Дергачі – Козача Лопань є найпроблемнішою в районі. Багато років шлях перебуває в дуже поганому стані та викликає велику кількість нарікань місцевих жителів.

«Два роки ми вже намагаємося цю дорогу відремонтувати. Минулого року кошти на ці роботи були виділені, але зірвалися тендерні процедури. Цього року за допомогою голови ХОДА Юлії Світличної вдалося перемогти цю ситуацію. Ми вже нарешті освоюємо гроші, і третина району буде з хорошою дорогою», - повідомив Костянтин Жидков.

Дорозі М-20 «Дергачі – Козача Лопань» майже 60 років, до 2016-го жодних капітальних робіт тут не проводили. У 2016-2017 роках відновили біля 6 км покриття цього шляху, минулого року через зрив тендерних процедур дорогу ремонтували лише ямково.

«Цього року коштом державного та місцевого бюджету планується відновити понад 5 км дороги. Зараз також вирішується питання про додаткове фінансування з обласного та державного бюджетів, щоб доробити ще 3 км найбільш зруйнованих ділянок», - розповів заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Поточний середній ремонт дороги розпочався 21 травня. Зараз виконують підготовчі роботи – фрезерують покриття та укріплюють основу дороги між селом Безруки та смт Слатине.

«Проводимо вирівнювання, тому що глибина ям тут місцями сягала понад 50 см. Наступним етапом почнемо вкладати нову посилену основу товщиною в 20 см з щебенево-піщаної суміші. Після цього буде влаштування асфальтобетону товщиною в 10 см», - розповів Сергій Пляка.

Фото

Теги: світлична дорога ремонт дергачі козача лопань

Версія для друку Поділиться:


Вверх