ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У квітні борги із заробітної плати скорочені на 9 підприємствах Харківщини

23 травня 2019 | 16:39

23 травня в ХОДА пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Шпарага відзначив, що стан погашення заборгованості із заробітної плати знаходиться на особистому контролі голови ХОДА. За його даними, у квітні борги із заробітної плати скорочені на 9 підприємствах на 1,4 млн грн.

На засіданні комісії також розглянули стан погашення боргів з виплати заробітної плати в організації об’єднання громадян «Куп’янський учбово-спортивний центр Харківської області товариства сприяння обороні України».

Директор ТОВ «Втеме» зобов’язався погасити борги з виплати заробітної плати та по єдиному соціальному внеску до 1 червня 2019 р.

Керівники ДП «Харківський автомобільний завод» і ТОВ «НІК Компані плюс» зобов’язалися погасити борги з виплати заробітної плати до 1 червня 2019 р., ДП «Хлібна база №85» Державного агентства резерву України – до 1 вересня 2019 р.

Заступник начальника ГУ Держпраці у Харківській області Олена Петренко інформувала про результати проведених інспекційних відвідувань щодо дотримання чинного законодавства з праці на підприємствах-боржниках. По низці підприємств за результатами виявлених грубих порушень законодавства про працю матеріали спрямували до правоохоронних органів.

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Теги: засідання комісії заборгованість із заробітної плати

Версія для друку Поділиться:


Вверх