Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ФФУ впевнені: Харків забезпечить потужну підтримку збірній у кваліфікаційному матчі з Литвою

У ФФУ впевнені: Харків забезпечить потужну підтримку збірній у кваліфікаційному матчі з Литвою

Зустріч між національними збірними України і Литви в рамках кваліфікації до чепміонату Європи - 2020 відбудеться на стадіоні «Металіст» 11 жовтня.

Завдяки активній позиції голови ХОДА Юлії Світличної, яка особисто приділяє особливу увагу питанням організації та проведення матчів міжнародного рівня на Харківщині, відповідне рішення було ухвалене на засіданні виконавчого комітету ФФУ, що відбулося 17 травня в Запоріжжі.

«Харків є одним з найактивніших футбольних міст України і цілком заслужено отримав право на організацію важливого для нашої збірної поєдинку. Харків вже неодноразово доводив, що є одним з головних футбольних центрів України, і тут живуть активні і віддані вболівальники національної команди. І саме в Харкові, завдяки особливій атмосфері стадіону «Металіст» і неймовірній підтримці трибун, у жовтні минулого року збірна здобула важливу перемогу, яка подарувала нам історичний тріумф у першому розіграші Ліги націй. Таку ж потужну підтримку Харків забезпечить команді Андрія Шевченка і у відповідальному поєдинку зі збірною Литви», - зазначили у ФФУ.

Загалом за останні два роки на Харківщині було проведено три матчі за участю збірної України, в постійному режимі на стадіоні «Металіст» проходять ігри Ліги чемпіонів.

Повернення великого футболу у Харків стало можливим у 2016 році після тривалої перерви.

Цьому передувала активна спільна робота ХОДА та Федерації футболу України. Питання повернення у регіон великого футболу порушила голова ХОДА Юлія Світлична, звернувшись з пропозицією про співпрацю до Федерації футболу України. Результатом став підписаний сторонами меморандум, цілями якого є популяризація та розвиток футболу на території Харківської області.

У результаті вже в листопаді 2016-го на стадіоні «Металіст» зіграли товариський матч збірні України та Сербії. У лютому 2017 року в Харкові пройшов матч Ліги Європи між «Шахтарем» і «Сельтою». У травні 2017-го – фінал Кубку України. А 2 вересня - матч кваліфікації чемпіонату світу – 2018 між збірними України та Туреччини. 16 жовтня минулого року на «Металісті» відбувся матч Ліги Націй між національними командами України та Чехії.