Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині стартував фестиваль мистецтв

18 травня 2019 | 15:41

В урочистому відкритті ArtStreetFest 18 травня взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він привітав гостей свята від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«Харківщина була, є і буде найбільшим науковим і культурним центром України. Наука не може існувати без мистецтва. Наше місто має давні традиції, красиву історичну спадщину. Мені дуже приємно, що декілька років тому Харківська державна академія дизайну та мистецтв зініціювала проведення такого свята. Чим більше буде подібних заходів, тим яскравішим і щасливішим буде наше життя. Я впевнений, що вулиця Мистецтв за декілька років стане брендом. І велика кількість туристів буде приїжджати саме до Харкова, щоб взяти участь у цьому святі», - сказав Анатолій Бабічев.

Ректор Харківської державної академії дизайну та мистецтв, організатор фестивалю Віктор Даниленко зазначив, що свято присвячено Дню науки, Дню Європи і Ночі музеїв.

«Окрім того, сьогодні ми презентуємо новостворений Східний центр Національної академії мистецтв України. Ми вирішили час від часу організовувати такі мистецькі виступи на різних майданчиках. Не лише у межах Харківщини, а й в східних областях нашої держави», - сказав Віктор Даниленко.

Фестиваль проходить за адресою: вулиця Мистецтв, 8-11, Харківська державна академія дизайну і мистецтв. Різноманітні заходи триватимуть до 21:30.

У рамках заходу відбудуться виступи майстрів мистецтв, виставки плакатів, студентських робіт, скульптури, живопису, ретроавтомобілів. Також пройдуть майстер-класи «Дизайн ювелірних прикрас», «Шкіряні аксесуари, взуття», «Пленер», майстер-класи з кераміки, вітражу, петриківського розпису, з техніки «батик», ручного ткацтва, міхенді тощо. Відбудуться екскурсії навчальними корпусами академії, показ фільмів ArtStreet-митців, різноманітні лекції та інше. Також буде показ одягу, студентських робіт. Відбудуться виступи акторів театру музкомедії, театру ляльок, Харківської державної академії культури, циркові програми.

Фото

Теги: бабічев

Версія для друку Поділиться:


Вверх