ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев привітав працівників музейної справи з професійним святом

17 травня 2019 | 14:37

Урочиста церемонія нагородження кращих музейників області відбулась 17 травня в ХОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Анатолій Бабічев привітав музейних працівників від імені керівника області Юлії Світличної. Він відзначив плідну співпрацю ХОДА та музеїв Харківщини з розвитку музейної справи. Також було наголошено, що в регіоні проводиться робота не тільки щодо збереження музейної спадщини, але й відкриття нових музеїв. Наприклад, у минулому році у співпраці ХОДА та Малоданилівської громади Дергачівського району на Меморіальному комплексі пам'яті жертв Голодомору в Україні було створено новий музей.

«Харківщина володіє безцінними музейними колекціями, і саме працівники музеїв щоденно відкривають це багатство людям, - звернувся до присутніх Анатолій Бабічев. - Завдяки вашій самовідданій творчій праці, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва».

Заступник голови ХОДА побажав  музейникам щастя, міцного здоров’я, нових професійних та життєвих успіхів, творчої енергії. За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, збереження історико-культурної спадщини українського народу, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і з нагоди Міжнародного дня музеїв кращих музейників нагородили почесними грамотами обласної державної адміністрації, Подякою голови ХОДА та відзнаками Управління культури і туризму облдержадміністрації.

Фото

Теги: бабічев нагородження день музеїв

Версія для друку Поділиться:


Вверх