ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові відбулися урочистості до Дня Конституції Третього травня

17 травня 2019 | 12:02

Захід, організований Почесним консульством Республіки Польща в Україні, відвідав перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Захід відбувся 16 травня в обласній філармонії.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови ХОДА передав вітання від голови облдержадміністрації Юлії Світличної.

«Прийняття Конституції для будь-якої країни - дуже важливий крок, безперечно, це визначає її розвиток та становлення, - сказав Марк Беккер. - Дуже приємно відзначати День Конституції Третього травня разом з вами та всім польським народом. Попри те, що Конституція проіснувала фактично 19 місяців, вона внесла позитивні зміни в демократичний розвиток Республіки Польща».

За словами першого заступника голови ХОДА, на сьогодні Республіка Польща - сильна, демократична країна, з якою в України та Харківщини, зокрема, спільна історія та тісні економічні зв’язки.

«У Харківщини та Республіки Польща склалися дуже дружні відносини. Майже в усіх сферах ми активно співпрацюємо. Це і виробництво, економіка, освіта, наука, мистецтво. Лише за 2018 рік зовнішньоторговий оборот між нашим регіоном та Республікою Польща склав понад 130 млн доларів США та збільшився у 1,5 раза», - сказав Марк Беккер.

Також під час свого виступу перший заступник голови ХОДА наголосив на тому, що такі відносини будуть і надалі. Адже кілька днів тому делегація Харківської області, яку очолила Юлія Світлична, відвідала Республіку Польща. Під час низки зустрічей з керівництвом, зокрема - Мазовецького воєводства, була намічена низка домовленостей про посилення економічних зв’язків між нашими регіонами.

«У це свято окремо хочеться подякувати Генеральному консулу Республіки Польща Янушу Яблонському за особистий вклад у розвиток та розбудову дружніх та взаємовигідних відносин між Харківщиною та Республікою Польща», - сказав Марк Беккер.

Для присутніх виступив симфонічний оркестр обласної філармонії під керівництвом Юрія Янка.

Фото

Теги: беккер польща економіка

Версія для друку Поділиться:


Вверх