ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харків’ян запрошують на фестиваль мистецтв

16 травня 2019 | 14:10

Про проведення у регіоні ArtStreetFest розповів під час брифінгу 16 травня заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

У заході також взяв участь ректор Харківської державної академії дизайну та мистецтв, організатор фестивалю Віктор Даниленко.

«Харків продовжує жити мистецьким, театральним, культурним життям. У нас відбуваються цікаві заходи щотижня. Дуже приємно, що фестиваль мистецтва стає традиційним для нашого регіону, - сказав Анатолій Бабічев. – Фестиваль буде надзвичайно цікавим і масштабним. Цього року залучені не лише представники Харківської державної академії дизайну та мистецтв, а й заклади вищої освіти мистецького і культурного спрямування. Обласна державна адміністрація, особисто голова ХОДА Юлія Світлична, як і раніше, підтримує громадські ініціативи, щоб життя на Харківщини було цікавим і насиченим. У регіоні відбувається багато заходів, спрямованих на виховання молоді».

Фестиваль пройде 18 травня. Адреса: вулиця Мистецтв, 8-11, Харківська державна академія дизайну і мистецтв. Початок - об 11:30.

За словами Віктора Даниленка, в рамках заходу відбудуться виступи майстрів мистецтв, виставки плакатів, студентських робіт, скульптури, живопису, ретроавтомобілів. Також пройдуть майстер-класи «Дизайн ювелірних прикрас», «Шкіряні аксесуари, взуття», «Пленер», майстер-класи з кераміки, вітражу, петриківського розпису, з техніки «батік», ручного ткацтва, міхенді тощо. Відбудуться екскурсії навчальними корпусами академії, показ фільмів ArtStreet-митців, різноманітні лекції та інше.

«Буде показ одягу, студентських робіт. Відбудуться виступи акторів театру музкомедії, театру ляльок, Харківської державної академії культури, циркові програми. Фестиваль триватиме до 21:00», - розповів Віктор Даниленко.

Теги: бабічев фестиваль мистецтв

Версія для друку Поділиться:


Вверх