ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична разом із керівником Мазовецького воєводства взяла участь у відкритті Зеленого тижня ЄС у Польщі

15 травня 2019 | 10:19

Під час робочої поїздки до Республіки Польща 13 травня делегація Харківщини завітала на екологічний форум у Варшаві.

Форум «Від правового забезпечення до чистого навколишнього середовища» у Варшаві відкриває Зелений тиждень Європейського Союзу – 2019 у Польщі.

«Ідея Зеленого тижня пов’язана з навколишнім середовищем. Подібні заходи зараз відбуваються у багатьох країнах Європи. У нас заходи відповідної тематики проходитимуть 15 – 16 травня», - відзначив маршал Мазовецького воєводства Республіки Польща Адам Струзік.

Під час заходу розглядали питання, які здебільшого стосуються утилізації побутових відходів та використання екологічних технологій при опаленні житлових будинків.

Голова ХОДА відзначила, що для Харківської області питання, що порушені  в рамках форуму, є особливо актуальними. Так, у регіоні реалізуються загальнодержавні та обласні програми з енергоефективності, які, в тому числі, розраховані на використання альтернативних екологічних джерел енергії.

«Щодо поводження з побутовими відходами та їх екологічної утилізації, то зараз ми дуже щільно працюємо в цьому напрямку. Так, за фінансової підтримки європейських інституцій у Дергачівському районі області будується новий комплекс перероблення ТПВ, який відповідатиме всім сучасним вимогам. У результаті перероблення відходів він зможе виробляти електричну енергію. Але, що ще більш важливо, будівництво комплексу дозволить значно покращити екологічну ситуацію не тільки в цьому районі, але й в обласному центрі та кількох районах поруч, - відзначила Юлія Світлична. – Звісно, що європейський та, зокрема, польський досвід у цих питаннях є актуальним для нас».

Нагадаємо, під час робочої поїздки до Республіки Польща делегація Харківщини, до складу якої увійшло керівництво області, депутати обласної ради та представники бізнесу, провела низку важливих зустрічей. Зокрема, представники Харківщини зустрілися з керівництвом центрального регіону Польщі – Мазовецького воєводства та Польсько-азіатської торгової палати.

Фото

Теги: світлична польща екологічний форум зелений тиждень

Версія для друку Поділиться:


Вверх