ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники вкладають вирівнювальні шари асфальту на дорогах до Печенігів та Балаклії

14 травня 2019 | 15:23

Про хід робіт на цих двох напрямках повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Так, на дорозі Чугуїв – Печеніги - Великий Бурлук у межах смт Печенігів біля водосховища провели роботи з влаштування вирівнювального шару на ділянці 300 м. У центрі селища влаштовують вирівнювальний шар ще на двох ділянках - 760 м та 250 м. Після цього дорожники перейдуть до влаштування верхнього шару покриття.

Продовжуються заплановані роботи на автомобільній дорозі Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка.

«На ділянці автомобільної дороги (під’їзд до м. Змієва) влаштовано 1,4 км вирівнювального шару з асфальтобетону. Розпочнуться роботи з облаштування узбіччя. У с. Андріївці Балаклійського району виконано роботи з влаштування вирівнювального шару на трьох ділянках загальною протяжністю 1,1 км», - повідомляють у САД.

Дорожники відзначають, що всього на автомобільній дорозі Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка цього року відфрезерували та влаштували 2,5 км вирівнювального шару й укріпили 1 км узбіччя.

Фахівці Служби автодоріг просять учасників дорожнього руху бути пильними та максимально уважними у місцях проведення ремонтних робіт.

«Дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших, адже на автошляхах працюють люди!», - звертаються до водіїв у САД.

Фото

Теги: ремонт доріг сад

Версія для друку Поділиться:


Вверх