ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична передала державні нагороди харківським музикантам Юрію Тарараку та Ганні Сагаловій

11 травня 2019 | 12:49

Викладачам Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського надали звання «Заслужений артист України».

«Ви своїм ім'ям, талантом і своєю працею завоювали високі державні нагороди. І мені особливо приємно відзначити, що харків'яни, як завжди, перші та досягають тих цілей, які перед собою ставлять», - сказала Юлія Світлична, вітаючи нагороджених.

Вона підкреслила, що Ганна Сагалова та Юрій Тарарак представляють потужну музичну школу, яка розвиває свої багаті традиції, набираючи все більшої сили. Керівник області побажала заслуженим артистам України натхнення, музи, доброти в душі, сил та енергії. «Так тримати! Прославляйте й надалі наш харківський край, нашу славну Україну та робіть все для того, щоб наповнювати цей світ мистецтвом», - сказала голова ХОДА.

Піаністка, старший викладач кафедри університету мистецтв Ганна Сагалова зазначила, що для неї державна нагорода - це знак того, що не тільки вона сама, а й взагалі музиканти, люди мистецтва, потрібні країні.

«Для мене дуже важливо, що відзначають наш університет - абсолютно унікальний, де найбільше працює молоді - серед вишів мистецтв. Дуже важливо, що підтримують виконавців, музикантів. Ми розуміємо, що ми потрібні, - сказала Ганна Сагалова. Вона також подякувала за підтримку особисто керівнику області. - Я вам хотіла б подякувати за вашу віру в професійну молодь, за ваше розуміння того, що класика, класична музика - це необхідність».

Трубач, доцент університету мистецтв Юрій Тарарак зізнався, що момент вручення державної нагороди запам'ятає на все життя.

«Коли працюєш, не думаєш про якісь нагороди, але, напевно, той, хто серйозно ставиться до своєї роботи, приходить до якихось результатів. Дякую вам за цю оцінку і за підтримку», - зазначив він.

Нагородження співробітників назвала величезною радістю та довгоочікуваною подією ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Тетяна Вєркіна.

«Юрій Тарарак - чудовий виконавець на такому складному та цікавому інструменті, як труба. Він приголомшливий і як виконавець, і як педагог, і давно заслужив це звання. Ганна Сагалова молодше, але не можу сказати, що менш досвідчена. Вона вже відома не тільки в Україні, а й за її межами, повернулася з Німеччини та зараз поїде до Великобританії, вже викладає. Крім того, вони ще й дуже хороші колеги, дружать, у них хороші спільні творчі проекти», - розповіла про колег Тетяна Вєркіна.

Вона також подякувала Юлії Світличній за всебічну підтримку університету.

«Для мене найважливіше, що ви завжди з нами, ви завжди нас підтримуєте, розумієте, що ми займаємося найважливішою працею, можливо, навіть, у всій Україні. Не кожен керівник це розуміє», - сказала Тетяна Вєркіна.

Фото

Теги: світлична тарарак сагалова державні нагороди

Версія для друку Поділиться:


Вверх