ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорогах Харківщини тривають ремонтні роботи

10 травня 2019 | 12:31

Про це повідомили у Службі автодоріг у Харківській області.

Так, поточний ремонт ведеться на дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград - поблизу села Бірки та в межах села Таранівка Зміївського району.

Роботи тривають на дорозі Харків- Вовчанськ - біля села Молодове та в межах села Симонівка Вовчанського району, на дорозі Харків- Зміїв – Балаклія – Гороховатка, поблизу міста Зміїв та в межах села Андріївка.

«Також у межах села Печеніги виконуються роботи на дорозі Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук. Ремонт також заплановано на дорогах Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ і Дергачі – Козача Лопань. Щодо робіт на цих напрямках вже проведені аукціони та визначені переможці», - сказав заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

За його інформацією, останній тиждень дорожники працювали над ліквідацією ямковості на основних напрямках області – окружній автодорозі навколо м. Харкова, автодорозі Харків-Красноград-Перещепине, Харків-Сімферополь, Харків-Зміїїв – Балаклея – Гороховатка, Шевченкове – Балаклія – Первомайський  -Кегичівка, Харків- Вовчанськ, Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук, Чугуїв – Мілове, Харків- Золочів, Кегичівка – Сахновщина, Сахновщина - Ізюм, Ст.Мерчик – Мурафа – Краснокутськ, Лозова- Близнюки – Барвінкове, Богодухів – Краснопілля, Наталине – Зачепилівка – Перещепине та ін.

Роботи ведуться і на дорогах місцевого значення. Поточний середній ремонт триває на таких напрямках: Харків- Липці – Борисівка, Куп’янськ – Кругляківка, Моначинівка – Прилютове, Миколаївка – станція «Тополі», Балаклія - Бригадирівка. Також роботи проводяться на під’їзді до села Малі Проходи.

Теги: брифінг ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх