ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпочався конкурс учнівських фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

07 травня 2019 | 10:57

Він проходитиме за двома темами: молодь – за безпеку дорожнього руху та протидія булінгу (цькуванню) у закладах освіти.

«Ми маємо сумну статистику – 2018 року в дорожньо-транспортних пригодах загалом загинуло 176 дітей. З них 12 самі спровокували аварії. Щодо цькування, то понад 37% дітей ставали жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків. Кожен з нас повинен розуміти, що виховання здійснюється передусім через власний приклад – приклад, який показують батьки, вчителі та інші громадяни. Тобто безпека дітей – це наша спільна справа. І ми сподіваємося, що через цей конкурс, через фото та відео, які надсилатиме молодь, зможемо краще достукатися до сердець інших дітей. Тому я маю велику надію на активність учнів та безліч робіт», – зазначив під час відкриття Глобального тижня безпеки дорожнього руху перший заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Строк подання робіт – до 18 жовтня 2019 року. Долучитися можуть учні та вихованці закладів освіти – як індивідуально, так і колективно. Вікових обмежень щодо участі в конкурсі немає.

Фінал конкурсу та визначення переможців відбудеться у листопаді 2019 року. Автори найкращих робіт отримають цінні призи.

З кращих фоторобіт створять виставку. Окрім цього, найбільш успішні фото та відео використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті.

Умови конкурсу

Довідка. Конкурс проходить у межах однойменного соціального проекту «Безпечна країна». Він спрямований на те, щоб запобігти проявам усіх видів насильства та травматизму в закладах освіти, на дорозі, а також привернути увагу суспільства до цих проблем.

Засновниками проекту є Міністерство освіти і науки, Міністерство інформаційної політики та Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

Теги: конкурс безпечна країна

Версія для друку Поділиться:


Вверх