ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили хід будівництва медичних амбулаторій в області

06 травня 2019 | 14:28

У ХОДА обговорили хід будівництва медичних амбулаторій в області

Селекторна нарада під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна відбулась 6 травня.

Під час заходу обговорили стан реалізації реформи зміцнення сільської медицини, зокрема, будівництва сільських амбулаторій.

«У Харківській області заплановано будівництво 50 амбулаторій, 30 з них ми вже будуємо у регіоні, - зазначив Вадим Данієлян. – На даний момент уже 2 амбулаторії (у Харківському та Краснокутському районах) введено в експлуатацію, вони працюють та приймають місцеве населення».

Під час наради про хід будівництва медичних об’єктів доповідали представники райдержадміністрацій. Так, голова Балаклійської РДА Степан Масельський повідомив, що будівництво амбулаторії в районі - вже на завершальній стадії.

«Роботи вже вийшли на фінішну пряму. Виконано 90 - 95%, - зазначив Степан Масельський. - У травні амбулаторію буде введено в експлуатацію».

Звертаючись до керівників районів, Вадим Данієлян зауважив, що виконання робіт повинно бути проведено не лише якісно, а й у термін, який затверджено у плані робіт.

«Терміни, котрі прописано та погоджено з ОДА та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, залишаються, і тому працюємо згідно з графіком», - наголосив Вадим Данієлян.

Фото

Теги: ремонт амбулаторія данієлян лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх