ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові стартував IV Відкритий фестиваль-конкурс «Мистецтво - це ми, мистецтво - це світ!»

03 травня 2019 | 12:18

У цьому році кількість учасників склала близько 350, переважно це учні спеціалізованих навчальних закладів мистецтв Харкова і Харківської області та їх викладачі.

Організаторами фестивалю-конкурсу під девізом «Створюємо неповторний світ мистецтва разом!» є Харківський художній музей, представництво на Харківщині Міжнародної асоціації діячів дитячого естетичного виховання. Фестиваль проводиться за підтримки Управління культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної філармонії.

«Основна мета цього яскравого творчого проекту полягає в підтримці і розвитку дитячої творчості учнів шкіл естетичного виховання, центрів дитячої та юнацької творчості, дитячих клубів і студій, - підкреслила виконавчий директор фестивалю-конкурсу Олена Гончарова. - Організатори прагнуть виявляти найбільш обдарованих і професійно-перспективних виконавців у різних жанрах, надаючи можливість учням і їх педагогам реалізувати свій творчий потенціал».

Змагання юних конкурсантів, вік яких становить від 7 до 17 років, і дорослих учасників проводитиметься в трьох номінаціях: вокальне виконавство (соло, ансамбль, хор), інструментальне виконавство (соло, ансамбль, оркестр), образотворче мистецтво (живопис, графіка).

Календарем фестивалю конкурсне прослуховування музикантів і вокалістів заплановано на 2 і 3 травня, місце проведення - одна з кращих залів Харківського художнього музею.

А конкурсні роботи 87 учасників, що представляють номінацію «образотворче мистецтво», вже переглянуті і оцінені членами журі, очолюваного доцентом кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, членом Спілки дизайнерів України Валерієм Гальченком.

Художні роботи об'єднані однією темою - «Рідна Слобожанщина». Прекрасна природа, історичні місця, жителі краю - про все це щиро і талановито розповіли в своїх роботах юні любителі кисті. При цьому, на думку журі, продемонстрували хороші навички та вміння працювати в різних жанрах, використовуючи різноманітні техніки та матеріали.

З 3 по 8 травня поточного року в лекторії Харківського художнього музею відкривається виставка робіт учасників фестивалю-конкурсу, заплановано вшанування переможців номінації «образотворче мистецтво».

5 травня, в день закриття фестивалю-конкурсу «Мистецтво - це ми, мистецтво - це світ!», відбудеться гала-концерт переможців та нагородження музикантів і вокалістів.

Вхід на фестивальні заходи - вільний.

Фото

Теги: фестиваль діти конкурс

Версія для друку Поділиться:


Вверх