ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична зустрілась з громадою Циркунівської ОТГ

26 квітня 2019 | 14:17

Голова ХОДА обговорила з місцевим активом актуальні питання та перспективи розвитку територіальної громади.

Керівник області відзначила, що за рік існування Циркунівської ОТГ громаді вдалося досягти певних результатів.

«Об’єднання веде до розвитку. Децентралізація дає вам нові можливості, а також – відповідальність. Сьогодні ви контролюєте, як використовуються кошти платників податків, а раніше навіть не задумувалися про це. Ви самостійно вирішуєте, що першочергово необхідно робити. Знаю, що планів дуже багато. Потрібні час і терпіння, щоб все реалізувати. Але будемо звертати увагу на те, що дійсно необхідно в першу чергу, і рухатися далі разом», - сказала Юлія Світлична.

Вона обговорила з жителями Циркунів виконання ремонтних робіт на місцевій дорозі, наголосивши на тому, що у разі, якщо у людей будуть нарікання на якість виконання робіт, вони можуть звертатися з цього приводу до голови ОТГ або заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

«Маємо запевнення від дорожників, що роботи будуть завершені у встановлені терміни. І я хочу, щоб дорога була якісна», - підкреслила Юлія Світлична.

У ході зустрічі місцеві жителі порушували багато питань з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема, звернулися до голови ХОДА з проханням сприяти будівництву фізкультурних об’єктів на території ОТГ. Вони розповіли, що молодь з населених пунктів громади активно займається футболом та волейболом.

Юлія Світлична розповіла громаді про програму будівництва фізкультурно-оздоровчих комплексів в області. Вона пояснила, що спершу ФОКи з’являться в усіх районних центрах, а потім їх почнуть будувати і в ОТГ.

«Ми велику увагу приділяємо фізичному вихованню молоді, розробили системну програму будівництва спортивних об’єктів в усіх районах Харківщини. Це не тільки ФОКи, а й міні-футбольні поля зі штучним покриттям, спортивні майданчики з тренажерами тощо. Ми вивчимо можливості бюджету та допоможемо побудувати футбольний чи волейбольний майданчики у вашій громаді», - пообіцяла керівник області.

Також під час робочої поїздки до Циркунівської ОТГ голова ХОДА ознайомилася з ходом ремонтних робіт на дорозі Харків – Липці – Борисівка.

Більше фото

Фото

Теги: світлична циркуни

Версія для друку Поділиться:


Вверх