ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року на Харківщині заплановано ремонт близько 100 доріг. Юлія Світлична

26 квітня 2019 | 12:41

26 квітня під час робочої поїздки до Циркунівської ОТГ голова ХОДА перевірила хід ремонтних робіт на дорозі Харків – Липці – Борисівка.

Якісний ремонт на дорозі, якою користуються не тільки жителі Циркунів, але й велика кількість харків’ян, не проводили близько 20 років. У результаті деякі ділянки шляху стали просто непроїзними. Експлуатаційний ремонт проводять на всій протяжності дороги, а 2-кілометрову, найбільш зруйновану, ділянку в Циркунах відновлюють повністю. Поточний середній ремонт ділянки, за даними ДП «Дороги Харківщини», вже виконано на близько 70%.

«Дороги – це першочергове питання, яке ставлять люди, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – У Харківській області велика протяжність доріг, які знаходяться у вкрай важкому стані, тож потрібно працювати та робити все, щоб люди мали можливість використовувати нормальне дорожнє покриття. Для цього ми залучаємо фінансування з державного бюджету, а також місцеві кошти».

Циркунівський сільський голова, голова ОТГ Микола Сікаленко називає дорогу Харків – Липці – Борисівка «дорогою життя».

«Потік автотранспорту великий, і стан дороги ускладнював рух. Були скарги – і в область, і до нас приходили люди. Те, що зараз відбувається, - це велика подія для нашої об’єднаної громади. Ми дуже раді, що Юлія Олександрівна нас почула та взяла в цьому безпосередню участь», - відзначив Микола Сікаленко.

Керівник області повідомила, що плани з ремонту доріг у регіоні на цей рік значні.

«Усього цього року заплановано ремонт близько 100 доріг – місцевих та державного значення, а також велика кількість комунальних доріг, які також потрібно відновлювати. Мені приємно, що консолідуючись, об’єднуючи наші зусилля, ми можемо планувати та проводити цю роботу», - сказала Юлія Світлична.

Більше фото

Фото

Теги: світлична циркуни дорога ремонт

Версія для друку Поділиться:


Вверх