ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

25 квітня 2019 | 16:58

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Захід пройшов 25 квітня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

Впродовж І кварталу 2019 року на засіданнях мобільного штабу опрацьовано 15 звернень, 12 з яких надійшли у 2019 році. Так, 25 квітня було розглянуто 2 нових звернення, що надійшли до штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників, що стосувалися орендних відносин між землевласниками та орендатором.

«Заяви ми беремо на розгляд штабу, - зазначив Марк Беккер. - Впродовж періоду до наступного засідання спеціалісти відповідних відомств перевірять заяви, і на наступне засідання ми запросимо представників і землевласників, і орендарів».

Перший заступник голови ХОДА надав відповідні доручення членам штабу та зазначив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби і Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

Теги: беккер штаб мобільне реагування землевласники

Версія для друку Поділиться:


Вверх