ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові дорожники з усієї України обговорили стратегію розвитку інфраструктури на 2019 рік

25 квітня 2019 | 16:33

Виїзна нарада АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» відбулась на базі ХНАДУ 25 квітня.

Захід, на якому обговорили стратегії розвитку дорожньої галузі, відбувся під головуванням тимчасового виконувача обов'язків голови правління АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Романа Косинського за участю заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

Роман Косинський відзначив: «Мені приємно, що цей захід ми проводимо в Харкові, який по праву вважається столицею науки та освіти України».

Звертаючись до присутніх, Вадим Данієлян передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та наголосив, що стан автодорожньої мережі є важливим для обласної влади.

«Основа економіки будь-якої країни – дорожньо-транспортне будівництво та дороги. Харківська область має одну з найпротяжніших мереж автомобільних доріг в Україні - 9600 км, - зазначив заступник голови ХОДА. – Завдяки реформі децентралізації ми нарешті можемо ремонтувати місцеві дороги. У минулому році на Харківщині було проведено ремонтні роботи на 920 ділянках комунального, 80 - місцевого та 15 дорогах державного значення».

Вадим Данієлян акцентував, що з усіх комунальних об’єктів, на яких було проведено ремонтні роботи, більшість профінансована коштом місцевих бюджетів.

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко повідомив присутнім, що не дивлячись на те, що державне підприємство «Дороги Харківщини» існує менш ніж рік, їм уже виконано робіт на суму понад 1 млрд грн.

«За минулий рік завдяки плідній співпраці з ХОДА та САД було створено управління, яке взяло до себе на баланс всі дороги місцевого значення, - сказав Ігор Турченко. – У 2019 році вже на 93 об’єктах ведуться ремонтні роботи».

Директор ДП «Дороги Харківщини» зазначив, що з початку травня підприємство розпочинає вперше в Україні будівництво абсолютно нової дороги, що дозволить розвантажити 10-тисячний потік автомобілів, що проїжджає центром міста Лозова.

«Будівництво цієї дороги не лише розвантажить рух населеним пунктом, а й скоротить шлях автомобілів, що рухаються в бік Дніпра, на 10 км», - зазначив Ігор Турченко.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, 2018 рік був дуже плідним, а на 2019-й підприємство має амбітні плани.

«Для продовження роботи в такому ж темпі нам просто необхідний приплив молодих кадрів, - звернувся він до колег з усієї України. – Тому ми щорічно разом з ректором ХНАДУ Анатолієм Туренком відвідуємо ярмарок вакансій, до чого й вас закликаю».

Фото

Теги: данієлян дорожники дорога

Версія для друку Поділиться:


Вверх