Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА розповіли про соціальний захист чорнобильців області

25 квітня 2019 | 15:56

Про допомогу, яка надається особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, розповів на брифінгу 25 квітня директор Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Юрій Шпарага.

За його даними, зараз у Харківській області проживають 20719 осіб, які мають пільги відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Серед них: учасників ліквідації наслідків аварії – 10,5 тисячі чоловік, переселенців із зони радіоактивного забруднення – 5,3 тисячі чоловік, дітей, які постраждали внаслідок аварії – 2,7 тисячі, дружин померлих ліквідаторів – майже 2 тисячі.

«Держава виконує свої зобов’язання щодо цих громадян, фінансування програм забезпечено, але за рахунок державного бюджету в цьому році зменшено на 20%. При цьому громадяни цього ніяк не відчують, тому що ми виділили необхідні кошти з обласного бюджету – це понад 17 млн грн», - розповів Юрій Шпарага.

Ці кошти спрямовані на забезпечення допомоги на оздоровлення, санаторно-курортне лікування, надання матеріальної допомоги, додаткове забезпечення харчуванням в лікувальних закладах тощо.

З державного бюджету в 2019 році на забезпечення пільг чорнобильців області передбачено 46,4 млн грн. На даний момент профінансовано 16,7 млн грн.


Теги: шпарага брифінг чорнобиль

Поділиться:Схожі новини