Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

24 квітня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА з проханнями допомогти у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту.

Переважно заявники просили допомоги в лікуванні та придбанні дорогих медичних препаратів, а також проведенні оперативних втручань.

Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія з надання одноразової матеріальної допомоги.

«Щоб отримати часткову або повну компенсацію витрачених на лікування коштів, необхідно надати комплект документів, у тому числі копії чеків за придбані ліки або послуги», - звернувся до заявників заступник голови ХОДА.

Також жителі області зверталися за допомогою в проведенні медичного обстеження й лікування. Михайло Черняк запевнив, що всі, хто потребує медичної допомоги, зможуть її отримати в обласних закладах охорони здоров'я.

З проханням про переведення брата з одного геріатричного інтернату в інший звернулася жителька Харкова. Михайло Черняк дав доручення вивчити це питання керівництву Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Крім того, на особистий прийом до заступника голови ХОДА зверталися з питаннями про перерахунок пенсій і працевлаштування. Також про компенсацію коштів у результаті пожежі в домоволодінні просила родина зі Зміївського району.

Порушені в ході прийому питання Михайло Черняк взяв під особистий контроль.