Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Тхеквондисти з медалями повернулися з Болгарії

Тхеквондисти з медалями повернулися з Болгарії

20 та 21 квітня в Софії відбувся міжнародний рейтинговий турнір ВТФ Sofia Open 2019, на якому харків’яни здобули 11 нагород.

Участь у змаганнях взяли близько 1000 тхеквондистів з 20 країн світу, а за його підсумками українці здобули 4 золоті 7 і срібних 7 бронзових медалей. З них 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові були на рахунку команди Харківської області.

Переможцями турніру стали: Сергій Козлов (кадети, вагова - до 45кг), Марія Чорнуха (кадетки, вагова - до 29 кг), Марія Крайнова (кадетки, вагова - понад 59кг).

Срібні медалі завоювали: Микита Семенов (юнаки, вагова - до 33кг), Денис Іващенко (юніори, вагова - до 45кг), Владислав Деркач (юніори, вагова - до 55кг), Софія Плахтій (кадетки, вагова - до 33кг).

Бронзовими призерами стали: Максим Благій (юнаки, вагова - до 33кг), Дмитро Рубаненко (кадети, вагова - до 33кг), Ілля Микулін (юніори, вагова - до 48кг) та Марія Коломієць (дівчата, вагова - до 30 кг).

Крім того, за підсумками турніру команда Харківської області посіла перше загальнокомандне місце в змаганнях серед кадетів. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.