Карина Снітко виграла змагання з плавання в Австрії

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У місті Грац відбулися міжнародні змагання з плавання серед юніорів Multinations Youth Swimming Meet 2019. Участь у змаганнях взяли хлопці 15 -16 років та дівчата 14 -15 років з 12 країн Європи, а за їх підсумками збірна України посіла третє загальнокомандне місце, завоювавши 6 золотих, 2 срібні та 6 бронзових медалей.

Вагомий внесок у загальний результат команди внесла харків’янка Карина Снітко. Вона з результатом 57.37 сек., який став новим рекордом турніру, перемогла на дистанції 100м вільним стилем. Суперницю з Фінляндії, яка фінішувала другою, Карина випередила на 0.88 сек.

Також Карина Снітко фінішувала третьою на дистанції 200м вільним стилем (2:03.87). Перемогу на цій дистанції здобула спортсменка з Туреччини (2:02.69).