ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян

19 квітня 2019 | 12:04

19 квітня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфери ЖКГ.

Так, з проханням забезпечити населений пункт якісною питною водою звернулися жителі села Лук'янці Харківського району. Вони повідомили, що вода з місцевого водопроводу не придатна для пиття. Ще одна мешканка села розповіла про проблему з відведенням стоків - відкрита вигрібна яма знаходиться в безпосередній близькості від житлової багатоповерхівки.

«Доручаю керівництву Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури створити комісію з вирішення озвучених проблем. До обговорення питань обов'язково буде залучено місцеве населення», - відповів заявникам Євгеній Шахненко.

На прийом до заступника голови ХОДА зверталися і з питаннями щодо усунення аварійності покрівель багатоповерхових житлових будинків. Як розповіла житель міста Первомайський, місцева влада не в змозі вирішити питання з капітальним ремонтом покрівлі п'ятиповерхівки. Про таку ж проблему розповіла жінка з Харківського району. В її багатоквартирному житловому будинку в селищі Покотилівка також вже кілька років тече покрівля. До того ж мешканка області попросила роз'яснення про можливі варіанти придбання на пільгових умовах котлів на альтернативному паливі. Роз'яснення з оформлення «теплих» кредитів надали представники Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА. А Євгеній Шахненко зобов'язав фахівців з ЖКГ облдержадміністрації вивчити витратні статті місцевих бюджетів, щоб визначити можливості населених пунктів у вирішенні актуального питання - ремонту покрівель багатоповерхівок.

Також до заступника голови ХОДА зверталися з питаннями щодо встановлення індивідуального газового лічильника.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході особистого прийому, Євгеній Шахненко взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: шахненко особистий прийом громадян ремонт покрівель

Версія для друку Поділиться:


Вверх