Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У П'ятихатках відкрили футбольне поле зі штучним покриттям, тенісний корт і воркаут

У П'ятихатках відкрили футбольне поле зі штучним покриттям, тенісний корт і воркаут

Спортивні споруди Харківського державного вищого училища фізкультури №1 будуть доступні для всіх жителів району.

Без місця для занять спортом жителі П'ятихаток залишилися в 2011 році - тоді місцевий стадіон «Олімпік» демонтували. Його планували відбудувати, але до цього справа так і не дійшла. З проханням відновити спортивну базу до голови ХОДА Юлії Світличної минулого року звернулися місцеві жителі та керівництво ННЦ «ХФТІ» (тут займалися й вихованці ДЮСШ цього інституту). 18 квітня керівник області взяла участь у відкритті нових спортивних споруд у П'ятихатках.

«Це сучасне поле буде доступним для всіх дітей, тут будуть зростати нові спортивні зірочки України. Є також майданчик, на якому можна займатися великим тенісом, і воркаут-майданчик, який 24 години на добу буде доступний для всіх місцевих жителів», - сказала голова ХОДА.

Вона підкреслила, що розвитку спорту в області приділяється велика увага. За останні 3 роки в регіоні з'явилося 70 полів зі штучним покриттям, у тому числі в найвіддаленіших районах.

«Це дуже знаково та дуже важливо, адже умови для розвитку та занять спортом повинні бути в кожного. Ми продовжимо популяризувати та розвивати спорт, створювати нормальні умови, щоб наші спортсмени досягали високих результатів. Продовжимо роботу з будівництва нових фізкультурно-оздоровчих комплексів у районах, із забезпечення інвентарем, ремонту та зміцнення інфраструктури. Усі діти повинні мати можливість займатися спортом безкоштовно», - сказала Юлія Світлична.

Директор Харківського державного вищого училища фізкультури №1 Юрій Назаренко зазначив, що на нових майданчиках будуть займатися футболісти та тенісисти, а також тут створені можливості для занять загальною фізичною підготовкою.

«Ще буквально півроку тому тут було страшне місце. Зараз завдяки нашому губернатору та її команді ми навели такий лад і зробили таку красу, - сказав Юрій Назаренко. - Велике вам спасибі за те, що ви зробили, що дали можливість спортсменам, нашим дітям тут тренуватися, удосконалювати свою спортивну майстерність і свою працю перетворювати в золоті медалі. Ми будемо працювати, прославляти нашу Харківщину та нашу Україну».

До слів подяки на адресу керівництва області приєднався також генеральний директор ННЦ «ХФТІ» академік НАН України Микола Шульга.

«У нашому інституті завжди велика увага приділялася спорту. У нас є команда альпіністів, яка підкорила не одну вершину, проводяться легкоатлетичні змагання та багато іншого. Минулого року, коли ми святкували 90-річчя інституту, Юлія Олександрівна пообіцяла допомогти з реконструкцією цих майданчиків, і обіцянка виконана. Це дуже багато значить», - підкреслив Микола Шульга.

Більше фото