Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Краснокутському районі відкрили новозбудовану сільську амбулаторію

18 квітня 2019 | 16:44

Амбулаторія в селі Колонтаїв обслуговуватиме 2,5 тисячі жителів дев’ятьох населених пунктів району.

Будівля закладу складається з безпосередньо амбулаторії та житла для лікаря. До складу амбулаторії входять кабінет лікаря, кабінет для щеплень, стоматологічний кабінет та санвузли. Житлова частина містить дві спальні, кухню-студію та ванну кімнату.

Нову амбулаторію оснащено сучасним медичним обладнанням. Тут є гематологічний та біохімічний аналізатори, монітор життєво важливих показників з цифровим інтерфейсом, дванадцятиканальний електрокардіограф з цифровим інтерфейсом та інші необхідні для роботи лікаря прилади.

Крім того, для амбулаторії придбано новий автомобіль - Renault Duster.

«Це сучасна медична амбулаторія, оснащена якісним обладнанням, під'єднана до системи телемедицини. Це заклад, який дійсно наближає якісну медичну допомогу до людей. А це особливо важливо для жителів віддалених населених пунктів», - сказав заступник голови ХОДА Михайло Черняк, який 18 квітня відвідав Краснокутський район з робочою поїздкою.

Він зазначив, що це друга амбулаторія, яку збудовано в області в рамках ініціативи Президента Петра Порошенка щодо зміцнення сільської медицини. Першу відкрили в селищі Мала Рогань Харківського району в березні.

«В області будуються 30 таких амбулаторій, взагалі заплановано побудувати 50 нових сучасних закладів в усіх районах Харківщини, -  нагадав Михайло Черняк. – Сьогодні маємо і фінансову можливість розвивати медичну сферу, і політичну волю як керівництва держави, так і голови ХОДА Юлії Світличної. Робимо все, щоб люди відчули реальні зміни».

«Для нашого села це чудова та довгоочікувана подія, - розповів Колонтаївський сільський голова Леонід Гончаренко. – Коли голова ХОДА Юлія Світлична в минулому році була в нас і сказала, що в селі починають будівництво, не всі повірили, що це справді буде. Але амбулаторію побудували дуже швидко та довели: якщо працювати, то все буде. Ми бачимо, що медична реформа дійсно працює».


Теги: черняк амбулаторія колонтаїв краснокутськ

Поділиться:Схожі новини