Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Стартував прийом заявок від громад на допомогу «U-LEAD з Європою» зі створення ЦНАПів

17 квітня 2019 | 13:03

Кінцевий термін подання - 30 червня. Буде відібрано 150 ОТГ по Україні.

«Розпочався прийом заявок на участь в останньому – 4-му раунді конкурсу зі створення/модернізації ЦНАПів. Тобто ще 150 громад зможуть отримати можливість створити або модернізувати ЦНАПи за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Часу не дуже багато – лише до 30 червня, - повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. - І буде відібрано лише до 150 ОТГ. Тому не зволікайте, вивчайте інформацію та подавайте заявку на участь! Не втрачайте шанс зробити дійсно крутий сучасний ЦНАП у своїй громаді чи вдосконалити роботу вже наявного».

Учасниками програми можуть стати громади з усіх областей України, у тому числі Луганської і Донецької. Також піднято верхній поріг для міст, які можуть брати участь у програмі, – з 50 тисяч жителів до 100 тисяч.

У рамках програми надається фахова та матеріальна допомога у створенні/модернізації ЦНАПів. Для цього конкурсантам необхідно надати придатне приміщення для розміщення ЦНАПу і в разі проходження конкурсу їм буде надана допомога у:

- налаштуванні ефективної роботи центру;

- дизайні приміщення;

- закупівлі меблів, необхідного обладнання та офісної техніки;

- програмного забезпечення;

- навчання персоналу;

- мобільного ЦНАПу.

Більше інформації щодо участі у програмі – тут

Заявку на участь можна подати тут

Довідка. ЦНАП – це сучасний центр надання адміністративних послуг в Україні. Мета – надання всіх адмінпослуг за сучасним стандартом в одному місці швидко, якісно та доступно.

Проект реалізується спільно Мінрегіоном, Мінекономрозвитку, органами місцевого самоврядування, U-LEAD з Європою, Офісом реформи адмінпослуг та іншими.


Теги: конкурс цнап

Поділиться:Схожі новини