ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Ізюмській міській лікарні завершили капремонт відділень на всіх 4-х поверхах

17 квітня 2019 | 11:13

Будівельникам залишилося привести до ладу хол і впорядкувати територію.

З ходом ремонтних робіт ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки в Ізюмський район. Заступник голови ХОДА повідомив, що весь комплекс міської лікарні Ізюму приведуть до ладу до кінця року. Також він підкреслив, що реконструкція будівель лікувального закладу знаходиться під контролем глави області Юлії Світличної, яка не один раз відвідувала об'єкт й перевіряла хід ремонтних робіт.

Євгеній Шахненко зазначив, що ремонтні роботи в головному стаціонарному корпусі почалися в 2017 році й сьогодні знаходяться на фінальній стадії.

«Проведено ремонт на всіх 4 поверхах корпусу. Замінено всі комунікації, покрівлю, системи опалення, проведена внутрішня обробка й утеплення всієї будівлі. Залишилося впорядкувати територію, закінчити ремонт в холі, зробити новий під'їзд для машин швидкої допомоги», - повідомив Євгеній Шахненко.

Він також нагадав, що фінансування ремонту проходить коштом ДФРР й місцевого бюджету.

«Крім цього корпусу, закінчуються роботи з утеплення покрівлі, фасаду та проведення комунікацій в пологовому відділенні. Роботи з енергоощадження проводяться в інфекційному відділенні. Весь лікарняний комплекс ми приведемо в належний вигляд», - сказав Євгеній Шахненко.

Генеральний директор медичного закладу Дмитро Зінов'єв зазначив, що сьогодні лікарня обслуговує місто й Ізюмський район, а також сусідні Барвінківський і Борівський райони. У стаціонарі - 220 ліжок.

Завідувач хірургічним відділенням ІМЛ Тамара Олексієнко, яка працює в медзакладі вже 35 років, зазначила: таких умов для лікарів і пацієнтів тут не було ніколи. Зараз палати оснащені душовими й туалетами, є кондиціонери, телевізори, холодильники.

«Ремонт у нашому відділенні зробили півроку тому - замінені вікна, утеплені зовнішні стіни, проведено ремонт всередині відділення - перестелено підлогу, замінені опалення та водопостачання, - перераховує медпрацівник. - Пацієнти перебувають у комфортних умовах, відділення дуже тепле й комфортне, світле. Зручно й приємно працювати співробітникам, задоволені пацієнти та їхні родичі. Велике спасибі за це голові ХОДА Юлії Світличній та нашій міській владі».

Фото

Теги: шахненко ремонт ізюмська міська лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх