ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові обговорили плани до 2021 року з реалізації Національної транспортної стратегії

12 квітня 2019 | 15:44

Круглий стіл за участю заступника Міністра інфраструктури України Віктора Довганя та заступника голови ХОДА Вадима Данієляна відбувся 12 квітня.

Під час заходу розглянули проект плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року. Заступник Міністра інфраструктури України відзначив, що Харківська область - одна з лідерів щодо реалізації проектів відновлення транспортної інфраструктури в Україні.

«Сьогодні ми, в першу чергу, обговорюємо план заходів з реалізації транспортної стратегії, й нам дуже важливо отримати зворотний зв'язок від ОДА та місцевих автодорів, аеропорту та залізниці щодо тих проектів, які вони планують реалізувати. Нам потрібно розуміти джерела фінансування: чи це державний, чи обласний бюджет, чи кредит», - сказав Віктор Довгань.

Він зазначив, що з 1 січня 2018 року працює Дорожній фонд, коштом якого стало можливим реалізувати низку проектів.

«Минулого року в Харківській області було відремонтовано понад тисячі дорожніх об’єктів, серед них: 930 об’єктів – дороги комунального значення, 80 доріг місцевого значення та 15 доріг державного значення», - навів дані заступник голови ХОДА.

За його інформацією, в 2019 році один з головних інфраструктурних проектів, які будуть реалізовані в області, - це ініційований головою ХОДА Юлією Світличною повномасштабний ремонт дороги Харків – Мерефа – Лозова – Павлоград.

«Кошти на реалізацію цього проекту закладені окремим рядком у державному бюджеті», - сказав Вадим Данієлян.

Під час круглого столу презентували заходи проекту AASISTS та дій ЄС з підтримки Національної транспортної стратегії та концепцію розвитку електротранспорту в Україні та відповідної інфраструктури. Також учасники заходу обговорили розвиток Харківського аеропорту та інші проекти, які планують реалізувати на Харківщині впродовж 2019-2021 років.

Фото

Теги: данієлян дороги ремонт круглий стіл

Версія для друку Поділиться:


Вверх