Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На державних та місцевих дорогах області щодня працюють понад 55 ремонтних бригад

На державних та місцевих дорогах області щодня працюють понад 55 ремонтних бригад

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповіли на брифінгу 12 квітня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко та перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Сергій Пляка.

Що стосується доріг державного значення, на даний момент на них розгорнута повномасштабна робота з ліквідації ямковості. Щоденно на магістралях працюють до 25 бригад дорожників.

«На 1 квітня ліквідовано близько 20 тис. кв. м ямковості. Темпи значно збільшені у порівнянні з минулим роком: за такий період було ліквідовано 5 тис. кв. м», - уточнив Сергій Пляка.

Зокрема, практично завершені роботи з ліквідації аварійності на окружній дорозі.

«Залишилося виконати роботи на ділянці в районі Роганського житломасиву, від фабрики «Філіп Моріс» до Безлюдівки. Там ямковості понад 10 тис. кв. м, третину вже ліквідували, протягом двох тижнів плануємо завершити роботи», - розповів Сергій Пляка.

Також дорожники працюють на напрямку на Дніпро, в Балаклійському районі, на Вовчанському напрямку, у Великобурлуцькому районі, Куп’янську та ін.

Що стосується поточного середнього і капітального ремонтів, вже розпочаті роботи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград у районі села Бірки Зміївського району. Там повністю відновили ділянку довжиною 700 м, зараз роботи призупинені через дощ.

У вівторок дорожники планують розпочати роботи на Вовчанському напрямку: відновлюватимуть ділянки перед Старим Салтовом і перед Вовчанськом.

По інших об’єктах ремонту наразі тривають тендерні процедури.

«Визначений підрядник по дорозі Харків-Зміїв, 16 квітня буде складено договір. Плануємо по цьому напрямку відновити ділянку довжиною 1,3 км від Водяного до Змієва, а також у Балаклійському районі на в’їзді в Балаклію та в районі села Савинці», - уточнив Сергій Пляка.

Також він зауважив, що в цьому році за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної були виділені кошти на проведення важливих заходів з гарантування безпеки дорожнього руху на окружній дорозі в районі «Екопарку».

«Там велике накопичення машин, особливо у вихідні. Ми плануємо розширення ділянки автодороги з улаштуванням надземного сучасного переходу», - розповів заступник керівника САД.

На дорогах місцевого значення продовжуються роботи з поточного ремонту.

Практично завершено роботи в районі селища Високого, де розташоване міське кладовище. На 70% виконані роботи в Дергачівському районі, на під’їзді до Великих та Малих Проходів.

Також ремонтники працюють на дорозі Харків – Липці – Борисівка, в межах Циркунів: там відновлюють ділянку протяжністю 2 км.

«Закінчуємо фрезерування, з понеділка почнемо укладання асфальтобетону. Голова ХОДА Юлія Світлична поставила задачу підійти до цих робіт комплексно і відремонтувати на ділянці також пішохідний перехід і світлофор біля школи, зробити стоянку для транспорту і тротуар. Вже виділені кошти на проектні роботи», - розповів Ігор Турченко.

Що стосується експлуатаційних робіт, на місцевих дорогах щодня працюють 30-33 бригади, ліквідується близько 3000 кв. м ямковості.