ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян зустрівся з представниками ЄІБ та ПРООН в Україні

11 квітня 2019 | 11:02

Вадим Данієлян зустрівся з представниками ЄІБ та ПРООН в Україні

Захід відбувся 11 квітня.

На початку зустрічі заступник голови ХОДА привітав присутніх від імені керівника області Юлії Світличної та подякував за співробітництво з Харківщиною.

«Проекти, що реалізуються в області за підтримки Європейського інвестиційного банку в Україні, стосуються відновлення медичних закладів. Це дуже важливі для жителів області соціальні об’єкти», - зазначив Вадим Данієлян.

За його інформацією, вже в травні роботи будуть завершені на 5 об’єктах, відновлення яких фінансується коштом ЄІБ.

«Кількома днями раніше Харків відвідали Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі та голова ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон, які зустрічалися з головою ХОДА Юлією Світличною. Це ще один доказ того, що Харківський регіон важливий для співробітництва», - сказав керівник сектору регіонального розвитку представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Рой Дрейкотт.

Він зазначив, що перші 5 лікарень, що будуть завершені вже в травні, стануть гарним показником співпраці та поштовхом для скорішого завершення інших об’єктів, які відновлюють у рамках проекту.

Делегація представників ЄІБ та ПРООН в Україні під час візиту до Харківської області планує відвідати об’єкти реконструкції, серед яких: Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня, Обласний спеціалізований диспансер радіологічного захисту населення, поліклінічне відділення Обласної клінічної лікарні, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Харківський обласний клінічний перинатальний центр та Обласна дитяча клінічна лікарня.

Фото

Теги: ремонт данієлян лікарні єіб

Версія для друку Поділиться:


Вверх