Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харкові пройде наукова конференція, присвячена 100-річчю з дня народження Любові Малої

У Харкові пройде наукова конференція, присвячена 100-річчю з дня народження Любові Малої

Захід «Ювілейні терапевтичні читання. Клінічна та профілактична медицина: досвід та нові напрямки розвитку» відбудеться 11-12 квітня.

До участі у конференції, що пройде в ДЗ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України» (пр. Любові Малої, 2а, конференц-зала), запрошуються вчені та висококваліфіковані спеціалісти (терапевти, кардіологи, гастроентерологи, пульмонологи, нефрологи, епідеміологи, ендокринологи, клінічні фармакологи, лікарі-лаборанти), а також лікарі загальної практики - сімейної медицини.

У рамках конференції також відбудеться виїзне засідання Президії Національної академії медичних наук України, присвячене пам’яті Л.Т. Малої, відкриття бюсту видатної лікарки, а також презентація книги про життя.

Наукова програма передбачає пленарні доповіді та постерну сесію з обговоренням широкого кола питань, серед яких - висвітлення ролі Любові Малої в становленні терапевтичної школи науковців та розвиток терапевтичного направлення в науці як у регіоні, так і на державному рівні, участь Інституту терапії імені Л. Т. Малої в розробці основних положень профілактичної медицини та інші.

Урочисте відкриття відбудеться 11 квітня о 12:00.

Початок наукової сесії - 12 квітня о 9:00.

Програма заходу