Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Дорожники області беруться до поточного та капітального ремонту автошляхів

Дорожники області беруться до поточного та капітального ремонту автошляхів

Про ремонтні роботи, які проводяться на дорогах регіону, розповіли на брифінгу 5 квітня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко та перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Сергій Пляка.

На даний момент на державних автошляхах області продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості, яка виникла після зими. Протягом тижня ремонтні бригади працювали на окружній дорозі на ділянці від ринку «Лоск» до розв’язки на Чугуїв. Практично завершено роботи на ділянці від Безлюдівки до в’їзду в Харків та ін. Роботи також проводяться на дорогах Дергачі-Козача Лопань, Харків – Зміїв – Балаклія - Горохуватка в районі села Водяне, Харків – Сімферополь у районі Старої Водолаги.

«Щоденно працюють 18-25 бригад, на ліквідацію ямковості витрачається до 300 тонн асфальтобетону», - розповів Сергій Пляка.

Також він зазначив, що дорожники починають готуватися до виконання робіт з поточного середнього і капітального ремонту.

«25 березня ми розпочали підготовчі роботи на дорозі Мерефа – Лозова - Павлоград у районі села Бірки. Там ділянка відфрезерована, і на наступному тижні розпочнемо повноцінні роботи. Підготовчі роботи також на наступному тижні розпочнуться на дорозі Харків – Вовчанськ. До кінця місяця почнемо ремонт дороги Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук у межах селища Печеніги», - повідомив Сергій Пляка.

Що стосується доріг місцевого значення, то протягом тижня на них щоденно працювали 30-33 бригади ремонтників.

«Працюємо в усіх районах області. Основні напрямки - це дороги Андріївка – Курган – Мілове в Балаклійському районі, об’їзд селища Шевченкове, дороги Валки – Богодухів – Нова Водолага, Зміїв - Чемужівка - Артюхівка, Лозова – Панютине – Орілька – Стара Володимирівка, дорога на Старовірівку в Нововодолазькому районі, в Красноградському – дорога Красноград – Рунівщина», - розповів Ігор Турченко.

На наступному тижні на місцевих автошляхах також розпочнуть роботи з поточного середнього ремонту. Зокрема, повна реконструкція буде проведена на дорозі Харків – Липці - Борисівка в межах Циркунів.

Також роботи будуть проводитися в Дергачівському районі на під’їзді до Проходів, у Кегичівському - в межах села Великі Майдани, в Харківському – на під’їзді до селища Високий.