ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У рамках програми «Енергія світла» у цьому році встановили вже понад 500 світильників у під'їздах багатоповерхівок

03 квітня 2019 | 15:49

Про реалізацію програми, ініційованої главою ХОДА Юлією Світличною, повідомили в Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

«Програма була розроблена в минулому році. Крім реконструкції та капітального ремонту мереж вуличного освітлення, вона передбачає поточний ремонт мереж електропостачання вхідних груп багатоквартирних житлових будинків, тобто під'їздів. Завдяки чому вперше в області почали оновлювати світильники біля під'їздів багатоповерхівок», - підкреслив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк.

За його даними, станом на 1 квітня в області провели монтаж у 511 під'їздах, а це 14% від запланованої кількості.

«Для того, щоб зрозуміти, скільки всього необхідно замінити приладів, ми зібрали інформацію у представників усіх органів місцевої влади. Усього слід встановити понад 5 тисяч світильників. У цьому році плануємо замінити 3600 - це понад 70% від плану», - навів дані Сергій Магдисюк.

Він зазначив, що від 20-ваттних світлодіодних світильників очікують значної економії. Крім нових світильників, встановлюють нові вимикачі з фотореле.

Так, сьогодні найбільше світильників оновили біля під'їздів у Богодухові й Богодухівському районі - 250. Житель Богодухова Олена Кальченко розповіла, що була здивована, коли побачила низку освітлених під'їздів 2-поверхівок по вул. Загорулька.

«Звернули увагу з чоловіком на нові акуратні світильники, адже раніше під'їзди взагалі не освітлювалися - висіли старі світильники з гнилою проводкою», - сказала жінка.

З'явилися нові світильники й у Куп'янську - 38 під'їздів освітлені по Стадіонній площі.

«Найближчим часом оновлять світильники в під'їздах Ківшарівки, - говорить заступник Куп'янського міського голови Андрій Козуб. - Це дуже важливо для наших міст, бо нові світильники освітлюють не лише біля під'їзду, а й всю прибудинкову територію».

Також обзавелися новими електроприладами під'їзди багатоквартирних будинків у м. Балаклії - ​​133, Краснокутську - 35, Валках - 41, Барвінковому - 25.

З наступного тижня будуть розпочаті роботи в м. Чугуєві, Дергачах і селищі Сахновщина.

Теги: світлична енергія світла світильники в під'їздах

Версія для друку Поділиться:


Вверх