Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

03 квітня 2019 | 12:51

Жителі Харківської області, які прийшли на прийом 3 квітня, переважно зверталися за сприянням у вирішенні земельних та транспортних питань.

На прийом до Марка Беккера звернулися близько десяти заявників. Так, делегація жителів Сахновщинського району звернулася до першого заступника голови ХОДА з проханням допомогти в оформленні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території однієї з сільських рад району, за межами населеного пункту.

«Ми займаємося цим питанням понад 5 років, але й досі не змогли оформити ділянки», - зазначив один із заявників.

Перший заступник голови ХОДА відповів, що згідно із законодавством розподілити між населенням мають право лише 25% від земель, що були подані районною владою на аукціон.

«Цього року Сахновщина не подала на аукціон жодної земельної ділянки. Ми переговоримо з керівництвом району та з’ясуємо, чому склалася така ситуація», - сказав Марк Беккер.

Ще декілька земельних питань від жителів стосувалися приватизації земельних ділянок на території інших районів Харківської області. Необхідні консультації заявникам з приводу звернень надав юрист ГУ Держгеокадастру в Харківській області Костянтин Рибалко.

Також до першого заступника голови ХОДА звернувся житель Харківщини, котрий незадоволений транспортним сполученням між Валками та Новою Водолагою. Йому повідомили, що на даний момент, дійсно, на цій ділянці автодоріг є проблеми з організацією маршрутів, але впродовж 2 тижнів цю проблему буде вирішено. Це та інші питання, що були озвучені під час прийому громадян, перший заступник голови ХОДА взяв на особистий контроль. Заявники отримають відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.


Теги: беккер прийом земля транспорт

Поділиться:Схожі новини