ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Курилівці Куп'янського району добудовують медамбулаторію

03 квітня 2019 | 12:38

За дорученням очільника області Юлії Світличної хід будівництва медустанови перевірив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що в Харківській області за ініціативою Президента України Петра Порошенка фінансується будівництво 30 медичних амбулаторій загальної практики - сімейної медицини. Так, у цьому році почали роботу дві амбулаторії - у Балаклійському районі і селі Мала Рогань.

Близько 4 тисяч жителів села Курилівка на Куп'янщині чекають на відкриття медамбулаторії в своєму населеному пункті. За словами головного лікаря Куп'янського центру первинної допомоги Віктора Ляшенка, зараз амбулаторія знаходиться в непристосованій для надання медичних послуг будівлі.

«У 2002 році в старому приміщенні амбулаторії сталася пожежа, і сьогодні медпослуги населенню надаються в тимчасовому приміщенні, де дуже тісно. У новій же амбулаторії для медичної частини передбачено близько 250 кв. м, де будуть розміщуватися 2 кабінети лікаря, процедурний кабінет, денний стаціонар, кімната відпочинку для дітей і персоналу. Також тут буде знаходитися 2 квартири для медичних працівників - близько 40 кв. м кожна. Проект також передбачає забезпечення необхідним медобладнанням», - розповів про майбутню медустанову Віктор Ляшенко.

За даними виконроба будівництва Олександра Логвінова, об'єкт буде введений в експлуатацію вже в кінці травня.

«Будівництво розпочато восени минулого року - вже готова сама будівля, дах, проведено утеплення. Зараз проходять внутрішні роботи, починаємо займатися упорядкуванням території. У цілому будівля енергоефективна», - зазначив будівельник.

Фото

Теги: шахненко будівництво медамбулаторія куп'янськ

Версія для друку Поділиться:


Вверх