ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорогах області виконують першочергові ремонтні роботи

29 березня 2019 | 12:56

Загалом на державних та місцевих автошляхах Харківщини працюють близько 55 бригад дорожників.

Про це розповіли під час брифінгу в ХОДА 29 березня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко та заступник начальника Служби автомобільних доріг області Михайло Богатир.

За інформацією дорожників, сьогодні на автошляхах виконують роботи з ліквідації ямковості.

«Протягом тижня на дорогах державного значення було ліквідовано понад 4 тис. кв. м ямковості. З початку року по області ямковим ремонтом зроблено понад 18 тис. кв. м дорожнього полотна. Зараз на державних автошляхах працюють близько 20 бригад. Це окружна дорога, напрямки на Донецьк та Київ, ділянки біля Мерефи. Також продовжуємо роботи на дорогах Дергачі  - Казача Лопань і Харків – Вовчанськ», - уточнив Михайло Богатир.

На місцевих дорогах щоденно працюють близько 35 ремонтних бригад. У першу чергу вони ремонтують під’їзди до шкіл, лікарень тощо. Виконувати роботи у повному обсязі дорожники почнуть, коли дозволять погодні умови – орієнтовно з середини квітня.

«Що стосується доріг місцевого значення, ми пройшли всі етапи формування переліку ремонту. До нього потрапили 93 об’єкти. Загалом плануємо збільшити обсяг виконання робіт по місцевій мережі на 40% у порівнянні з минулим роком», - розповів Ігор Турченко.

За 65-ма з 93 об’єктів ремонту вже оголошено тендерні процедури, по 11 – вже визначилися переможці.

Крім того, по місцевій мережі сьогодні виконується робота щодо заміни дорожніх знаків та бар’єрного огородження.

«Раніше цим ніхто не займався, тож дорожні знаки на шляхах області сьогодні знаходяться в дуже поганому стані. Ми розробили комплексну програму щодо їх заміни. У цьому році вже замінено 1231. Це, у першу чергу, пішохідні переходи, автобусні зупинки, віражі – найбільш важливі для безпеки руху знаки», - зазначив директор ДП «Дороги Харківщини».

Він також розповів, що фахівці провели огляд місцевих доріг, які були відремонтовані в минулому році. Зауважень щодо якості ремонту наразі немає.

Фото

Теги: брифінг ремонт доріг турченко богатир

Версія для друку Поділиться:


Вверх