Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Коломаку побудували спортивний майданчик зі штучним покриттям

У Коломаку побудували спортивний майданчик зі штучним покриттям

В урочистому відкритті споруди взяв участь заступник голови ХОДА Олександр Скакун під час робочої поїздки до Коломацького району.

Він привітав присутніх від імені керівника області Юлії Світличної, підкресливши, що один з пріоритетів роботи облдержадміністрації, який визначила голова ХОДА, - це саме розвиток сфери спорту та спортивної інфраструктури в регіоні. 

Майданчик побудовано коштом обласного, районного та селищного бюджетів. Він розташований у центрі Коломаку, поруч з площею.

Як зазначив голова Коломацької РДА Сергій Яцюк, це найбільший майданчик у селищі. Подібний, але трохи менший, є на території Коломацького ліцею.

«На цьому майданчику зможуть займатися всі жителі нашого селища. Тут можна грати у футбол, баскетбол, волейбол тощо. Почали ми його будувати у минулому році, і ось сьогодні - урочисте відкриття, - зазначив Сергій Яцюк. – Ми вдячні за підтримку голові ХОДА Юлії Світличній і всій команді облдержадміністрації. Завдяки спільній праці вдається отримувати гарні результати і розвивати наш район».