Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Краснокутчині запрацював новий дитячий садок

28 березня 2019 | 16:32

Дошкільний заклад, на відкриття якого місцеві жителі чекали близько 30 років, відвідав заступник голови ХОДА Вадим Данієлян під час робочої поїздки до району.

30 років жителі села Костянтинівка Краснокутського району змушені були щодня возити своїх дітей за 10 км - до дитячого садку в сусідньому населеному пункті.

«Минулого року жителі Костянтинівки звернулися зі своєю проблемою до голови ХОДА Юлії Світличної, й вона пообіцяла допомогти, - розповів голова Краснокутської РДА Олексій Белоцький. - Уже в жовтні розпочалися ремонтні роботи. Зараз ми їх успішно завершили. Дитячий садок розрахований на 1 різновікову групу – 30 дітей. Уже з першого дня роботи в закладі займаються 20 вихованців».

Олексій Белоцький зауважив, що дошкільний заклад розмістили на території Костянтинівського ліцею, тому до ремонту підійшли комплексно. В окремих приміщеннях проведені внутрішні оздоблювані роботи, замінено підлогу та комунікаційні системи. Повністю закуплено техніку, також облаштовано пральню. Шляхом спільного фінансування області та району в ліцеї не лише реконструювали приміщення під дитячий садок, а й облаштували медіатеку та капітально відремонтували покрівлю.

«Гуманітарна сфера – пріоритет для обласної влади та особисто голови ХОДА Юлії Світличної. У 2019 році ми продовжимо відновлювати об’єкти освіти, культури та охорони здоров'я в кожному куточку Харківської області», - зазначив Вадим Данієлян.


Теги: данієлян краснокутск дитячий садок

Поділиться:Схожі новини