Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Краснокутчині запрацював новий дитячий садок

На Краснокутчині запрацював новий дитячий садок

Дошкільний заклад, на відкриття якого місцеві жителі чекали близько 30 років, відвідав заступник голови ХОДА Вадим Данієлян під час робочої поїздки до району.

30 років жителі села Костянтинівка Краснокутського району змушені були щодня возити своїх дітей за 10 км - до дитячого садку в сусідньому населеному пункті.

«Минулого року жителі Костянтинівки звернулися зі своєю проблемою до голови ХОДА Юлії Світличної, й вона пообіцяла допомогти, - розповів голова Краснокутської РДА Олексій Белоцький. - Уже в жовтні розпочалися ремонтні роботи. Зараз ми їх успішно завершили. Дитячий садок розрахований на 1 різновікову групу – 30 дітей. Уже з першого дня роботи в закладі займаються 20 вихованців».

Олексій Белоцький зауважив, що дошкільний заклад розмістили на території Костянтинівського ліцею, тому до ремонту підійшли комплексно. В окремих приміщеннях проведені внутрішні оздоблювані роботи, замінено підлогу та комунікаційні системи. Повністю закуплено техніку, також облаштовано пральню. Шляхом спільного фінансування області та району в ліцеї не лише реконструювали приміщення під дитячий садок, а й облаштували медіатеку та капітально відремонтували покрівлю.

«Гуманітарна сфера – пріоритет для обласної влади та особисто голови ХОДА Юлії Світличної. У 2019 році ми продовжимо відновлювати об’єкти освіти, культури та охорони здоров'я в кожному куточку Харківської області», - зазначив Вадим Данієлян.